Vezin Teknik Hassas Ölçüm Cihazları Teknik Servisi

Hizmet Şartları

1- Teknik servisimiz hafta içi saat 08:00 -12:30 ila 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermekte olup resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

2- Garanti kapsamındaki ürünlerin takibi tarafımızca yürütülmektedir.

3- Garanti dışı arızalı ürünlerin değişimi ve arızasının giderilmesi, müşterinin isteği doğrultusunda fiyat teklifi oluşturulup bilgilendirme yapılır. Müşteri fiyat teklifini mail ile onayladıktan sonra cihaz üzerinde işleme başlanır.

4- Garanti dışında olup onarımı kabul edilmeyen ürünlerden hizmet adı altında ücret alınmaz.

5- Kargo, paketleme ve nakliye ücretlerinden tamamen müşteri sorumludur.

6- Arızalı ürünün onarımı veya değişimi sırasında, cihaz ayarları ve kayıtları gibi bilgiler onarım sırasında çıkabilecek teknik aksaklıklar ve benzeri nedenler ile bir daha geri gelmeyecek şekilde silinebilir. Bilgilerin kopyasını bulundurma sorumluluğu kullanıcıya ait olup, bu tip bilgilerin silinmesi halinde meydana gelebilecek olumsuz durumlardan firmamız sorumlu değildir.

7- Arızası giderilen ölçün cihazı kullanılmadan önce kalibrasyona gönderilmesi müşterinin sorumluluğundadır.

8- Cihaz onarımında kullanılabilecek parça veya parçalar, stoklarımızda mevcut değil ise tedarik süresi müşteriye bildirilip maksimim 20 günlük tedarik süreci işlem sürecine dahil edilir.

9- Teknik servis ücret ödemesi fatura oluşturulmasından dolayı 7 gün içerisinde ödenmesi gerekmektedir. Zamanında ödenmeyen faturalar için oluşacak masraflardan müşteriler sorumludur.

10- Ürün müşteriye teslim tutanağı ile teslim edilir.

11- Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.